Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

SKUTECZNOŚĆ. Jak osiągnąć swój cel.

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


24.60 zł

Opis szkolenia

Opis szkolenia

Są kobiety, które bez końca oddają się marzeniom. I kobiety, które je realizują. Jak wyznaczyć sobie cele, które prowadzą do zmian na lepsze?

Kurs „Skuteczność” pozwoli Ci na umiejętne rządy sobą, niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, lepiej radzić sobie z nauką czy też znaleźć dobrą pracę. Odkryjesz z nim źródła motywacji i poczucia własnej atrakcyjności. Dostrzeżesz, że skuteczność i zaradność są bardzo kobiece.

 

Zakres:

Dzięki kursowi „SKUTECZNOŚĆ. JAK OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL.” dowiesz się:

-   Jak realizować cele, które sobie wyznaczamy?

-   Jaką rolę w naszym życiu odgrywa umysł świadomy i nieświadomy?

-   Co lepsze: samokontrola czy samoregulacja, a więc umiejętne rządy sobą?

-   Dlaczego warto słuchać swojego ciała?

-   Jak sprawić by realizacja celów była przyjemna?

-   Co kobieta może zrobić dla siebie, by odkryć swoje piękno?

-   Jaki jest Twój styl działania: „nienasycony” czy „wybredny”?

 

Kurs składa się z inspirujących treningów, refleksji i testów przygotowanych przez doświadczone terapeutki - wśród nich znalazły się: dr Maja Storch, dr Agnieszka Popiel i dr Vivian Diller.

 

Cele: Rozwijanie kompetencji psychologicznych, które pozwolą na właściwe określenie celów, które chcesz osiągnąć, planowanie działań i urzeczywistnienie Twoich zamiarów.

 

Efekty: Jeśli zastosujesz porady i wskazówki zamieszczone w kursie „Skuteczność” zyskasz jasne cele i motywację, by do nich dążyć. Powodzenia!

 

Opracowanie kursu: Paulina Pająk

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

~N., 25-02-2014

24,60 zł za dostęp do całego szkolenia czy tylko jednego modułu/tematu?

~Akademia Charaktery, 26-02-2014

Tak, to jest cena CAŁEGO kursu. Pozdrawiamy serdecznie :)

~ola, 06-03-2014

Ile trwa szkolenie i jak to wygląda technicznie?

~Marta, 09-03-2014

jak funkcjonuje taki kurs? otrzymuję dostęp do materiałów do skorzystania w dowolnym momencie czy emisja materiałów będzie w jakimś określonym terminie?

~Akademia Charaktery, 10-03-2014

Różnym osobom "przejście" kursu zajmuje od kilkudziesięciu minut do kilku godzin - wiele zależy od tego, jak mocno korzystający przyłożą się do samodzielnych ćwiczeń, których w tym kursie jest sporo. Od strony technicznej z kursów korzysta się za pośrednictwem przeglądarki internetowej w sposób zbliżony do tego, w jaki korzysta się ze stron internetowych.

~Akademia Charaktery, 10-03-2014

Z kursu skorzystać można w dowolnym, dogodnym dla użytkownika momencie - każdy może z niego skorzystać w dowolnej, pasującej mu chwili.

~Akademia Charaktery, 23-08-2014

Po akceptacji zgłoszenia przez Adminstratora platformy otrzymujemy informację o dopuszczeniu do szkolenia. Po wejściu na stronę glówną, widzimy przycisk "Rozpocznij". Po jego wciśnięciu zostajemy przekierowani do pierwszej lekcji szkolenia. P.S. Pani Joanno, Pani szkolenie jest już dostępne. Pozdrawiamy serdecznie :)

~AKADEMIA CHARAKTERY, 09-09-2014

@Kasia Bardzo cieszymy się, że wzięła Pani udział w kursach Akademii :) Zazwyczaj nie wydajemy certyfikatów ukończenia kursów, które dotyczą sfery rozwoju osobistego. Jeśli jednak jest to ważne dla Uczestników kursu, przesyłamy mailowo dyplomy ukończenia szkolenia – prosimy w takiej sytuacji o kontakt mailowy: akademia@charaktery.com.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Akademia Charaktery

~Kasia, 08-09-2014

Czy po ukończeniu kursu otrzymuje się certyfikat bądź dyplom?

~Michał, 06-08-2014

czy to jest szkolenie tylko dla Kobiet? bo jakoś mi tak wynika z tytułów i opisu? Pozdrawiam

~AKADEMIA CHARAKTERY, 06-08-2014

Tak, szkolenie jest adresowane przede wszystkim do Pań, przede wszystkim ze względu na moduł 5, poświęcony aspektom wizerunkowym i współczesnej presji "ideału piękna".

~Joanna, 22-08-2014

Pierwszy raz korzystam z tego typu szkolnia, rozumiem, że dostęp do kursu dostane e-mailem ? W jakim czasie ? Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia