Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


48.00 zł

Opis szkolenia

Kurs WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji to multimedialne warsztaty, które pokazują, jak oswoić swoją nieśmiałość, otworzyć się na innych i budować autentyczny wizerunek. Znajdziecie w nim podpowiedzi, jak nawiązać i poprowadzić ciekawą rozmowę, świadomie kształtować swój wizerunek oraz radzić sobie ze stresem w sytuacjach społecznych.

E-kurs WŁASNYM GŁOSEM 2. jest pełen filmów wideo, na których Agata Kołodziejczyk-Stryjek i Jolanta Mieczkowska-Luto, psycholożki i doświadczone trenerki, prezentują praktyczne narzędzia i strategie konstruktywnego reagowania w sytuacjach społecznych. To multimedialne warsztaty on-line, które wspomagają uczenie się poprzez różnorodne wrażenia wzrokowe i słuchowe. Nowe umiejętności można trenować w bezpiecznej przestrzeni wirtualnej dzięki licznym interaktywnym treningom i testom.


E-kursy WŁASNYM GŁOSEM 1. Trening oswajania nieśmiałości i WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji pozwolą opracować osobisty program oswajania nieśmiałości, uwzględniający zarówno słabsze strony, jak i możliwości i talenty każdego z Was!


Zakres:

Świecie jestem :)

> VIDEO: OTWARTOŚĆ

Nawiązywanie i prowadzenie rozmowy Spotkanie z odbiciem

> VIDEO: SKUTECZNA AUTOPREZENTACJA

Spotkanie z odbiciem w lustrze

> VIDEO: MOWA CIAŁA

Jak oswoić stres?

> VIDEO: FOCUSING

Wizualizacje

> VIDEO:TECHNIK RELAKSACYJNE

Wewnętrzny spokój

> VIDEO: OSOBISTY PROGRAM OSWAJANIA NIEŚMIAŁOŚCIAutorki:

Agata Kołodziejczyk-Stryjek – psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada specjalizacje z zakresu psychologii społecznej i psychologii klinicznej. Od 7 lat na stałe współpracuje z Ośrodkiem Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, realizując projekty szkoleniowe z zakresu, m.in. efektywnego komunikowania się, asertywności, prezentacji i autoprezentacji, budowania zespołu, psychoprofilaktyki i profilaktyki stresu. W ramach działalności szkoleniowej współpracuje ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, prowadzi również treningi asertywności i interpersonalne.


Jolanta Mieczkowska-Luto – psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada specjalizację z zakresu psychologii stosunków międzykulturowych. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Studium Treningu Psychologicznego. Z Ośrodkiem INTRA współpracuje od 11 lat. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu asertywności, komunikacji, budowania zespołu, antystresu i efektywności osobistej. Zajmuje się edukacją trenerów w ramach Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Szkoły Trenerów Biznesu.


Cele: Zwiększenie kompetencji uczestników w zakresie otwartości wobec innych, nawiązywania kontaktu, budowania własnego wizerunku oraz obniżania poziomu odczuwanego stresu.


Efekty: Dzięki filmom wideo, testom i treningom uczestnicy będą potrafili lepiej wyrażać samych siebie i budować swój autentyczny wizerunek. Aktywni uczestnicy rozwiną strategie radzenia sobie z nieśmiałością i stresem społecznym.


Kurs WŁASNYM GŁOSEM będzie dostępny na kontach Użytkowników przez sześć miesięcy od daty zapisania się. 


Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia