Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

SKUTECZNOŚĆ. Jak osiągnąć swój cel.

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


24.60 zł

Opis szkolenia

Opis szkolenia

Są osoby, które bez końca tylko oddają się marzeniom. I są ludzie, którzy swe marzenia realizują. Jak wyznaczyć sobie cele, które prowadzą do zmian na lepsze?

Kurs „Skuteczność” pozwoli Ci na umiejętne rządy sobą, niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, lepiej radzić sobie z nauką czy też znaleźć dobrą pracę. Odkryjesz z nim źródła motywacji i poczucia własnej atrakcyjności. Dostrzeżesz, że skuteczność i zaradność są bardzo kobiece.

 

Zakres:

Dzięki kursowi „SKUTECZNOŚĆ. JAK OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL.” dowiesz się:

-   Jak realizować cele, które sobie wyznaczamy?

-   Jaką rolę w naszym życiu odgrywa umysł świadomy i nieświadomy?

-   Co lepsze: samokontrola czy samoregulacja, a więc umiejętne rządy sobą?

-   Dlaczego warto słuchać swojego ciała?

-   Jak sprawić by realizacja celów była przyjemna?

-   Co kobieta może zrobić dla siebie, by odkryć swoje piękno?

-   Jaki jest Twój styl działania: „nienasycony” czy „wybredny”?

 

Kurs składa się z inspirujących treningów, refleksji i testów przygotowanych przez doświadczone terapeutki - wśród nich znalazły się: dr Maja Storch, dr Agnieszka Popiel i dr Vivian Diller.

 

Cele: Rozwijanie kompetencji psychologicznych, które pozwolą na właściwe określenie celów, które chcesz osiągnąć, planowanie działań i urzeczywistnienie Twoich zamiarów.

 

Efekty: Jeśli zastosujesz porady i wskazówki zamieszczone w kursie „Skuteczność” zyskasz jasne cele i motywację, by do nich dążyć. Powodzenia!

 

Opracowanie kursu: Paulina Pająk

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

~N., 25-02-2014

24,60 zł za dostęp do całego szkolenia czy tylko jednego modułu/tematu?

~Akademia Charaktery, 26-02-2014

Tak, to jest cena CAŁEGO kursu. Pozdrawiamy serdecznie :)

~ola, 06-03-2014

Ile trwa szkolenie i jak to wygląda technicznie?

~Marta, 09-03-2014

jak funkcjonuje taki kurs? otrzymuję dostęp do materiałów do skorzystania w dowolnym momencie czy emisja materiałów będzie w jakimś określonym terminie?

~Akademia Charaktery, 10-03-2014

Różnym osobom "przejście" kursu zajmuje od kilkudziesięciu minut do kilku godzin - wiele zależy od tego, jak mocno korzystający przyłożą się do samodzielnych ćwiczeń, których w tym kursie jest sporo. Od strony technicznej z kursów korzysta się za pośrednictwem przeglądarki internetowej w sposób zbliżony do tego, w jaki korzysta się ze stron internetowych.

~Akademia Charaktery, 10-03-2014

Z kursu skorzystać można w dowolnym, dogodnym dla użytkownika momencie - każdy może z niego skorzystać w dowolnej, pasującej mu chwili.

~Akademia Charaktery, 23-08-2014

Po akceptacji zgłoszenia przez Adminstratora platformy otrzymujemy informację o dopuszczeniu do szkolenia. Po wejściu na stronę glówną, widzimy przycisk "Rozpocznij". Po jego wciśnięciu zostajemy przekierowani do pierwszej lekcji szkolenia. P.S. Pani Joanno, Pani szkolenie jest już dostępne. Pozdrawiamy serdecznie :)

~AKADEMIA CHARAKTERY, 09-09-2014

@Kasia Bardzo cieszymy się, że wzięła Pani udział w kursach Akademii :) Zazwyczaj nie wydajemy certyfikatów ukończenia kursów, które dotyczą sfery rozwoju osobistego. Jeśli jednak jest to ważne dla Uczestników kursu, przesyłamy mailowo dyplomy ukończenia szkolenia – prosimy w takiej sytuacji o kontakt mailowy: akademia@charaktery.com.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Akademia Charaktery

~Kasia, 08-09-2014

Czy po ukończeniu kursu otrzymuje się certyfikat bądź dyplom?

~Michał, 06-08-2014

czy to jest szkolenie tylko dla Kobiet? bo jakoś mi tak wynika z tytułów i opisu? Pozdrawiam

~AKADEMIA CHARAKTERY, 06-08-2014

Tak, szkolenie jest adresowane przede wszystkim do Pań, przede wszystkim ze względu na moduł 5, poświęcony aspektom wizerunkowym i współczesnej presji "ideału piękna".

~Joanna, 22-08-2014

Pierwszy raz korzystam z tego typu szkolnia, rozumiem, że dostęp do kursu dostane e-mailem ? W jakim czasie ? Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia